Nástroje

Vyberte si z naší široké nabídky nástrojů:

 

Naše dodavatele jsme dlouhodobě vybírali tak, abychom byli schopni uspokojit alespoň z 95% veškeré potřeby zákazníků zabívající se třískovým obráběním.  
 
 
Důležitou položkou v naší nabídce je vlastní sortiment  PROGRESTECH soustružení, plátkového  frézování a vrtání. Pokrýt dokážeme také požadavky v oblasti kompletního upínacího programu obrobku a nástroje. 
 
V rámci své obchodní činnosti nabízíme sortiment téměř od všech světových dodavatelů jakými  jsou např.  Gühring, Sandvik, Walter, Iscar, Seco, Kemmler atd. Nabídnout můžeme však i sortiment tuzemských menších dodavatelů.
 
Dále pak nabízíme široký sortiment hydraulicko – mechanických svěráků, poháněné držáky, nástroje  pro vyvrtávání a nástroje pro dlouhotočné vícevřetenné a CNC soustruhy švýcarské  značky UTILIS, kterou zároveň i na našem trhu zastupujeme.
 

 

 

 

Zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc zejména kvalitou, cenou a včasnou dodávkou. Náš tým  obchodních zástupců včetně logistického oddělení jsou připraveni řešit Vaše požadavky  standardního i nestandardního rázu. Samozřejmostí je technická podpora našeho technologického  oddělení.