Soustružení

Nástroje PROGRESTECH

Našim zákazníkům se snažíme vyjít vstříc nejen kvalitou, ale i rozumnou cenou, proto jsme pro Vás připravili ucelený sortiment nástrojů PROGRESTECH.

 

Řada „soustružení“ nabízí soustružnické držáky s různými způsoby typu upnutí včetně vyměnitelných břitových destiček, dále pak kompletní program závitování a zapichování.

  •  

 

  • Nástroje pro dlouhotočné vícevřetenné a CNC soustruhy

Švýcarský výrobce firma Utilis může nabídnout  více než 100 let zkušeností ve výrobě nástrojů a naše společnost je výhradním zastoupením této značky pro český trh.

 

Utilis nabízí od nástrojů pro klasické soustružení a zapichování až po nástroje pro speciální řešení technologicky obtížné výroby. Za zmínku stojí určitě technologie Wirbelovacích aparátů na výrobu závitů nebo speciální sestava nástrojů pro dlouhotočné automaty značky STAR a Tornos.

 

Tato značka je díky malým velikostem nástrojů velice oblíbená ve výrobě pro zdravotnický a hodinářský průmysl.

 

Utilis Multidec

     

 

 


  • PCD a CBN vyměnitelné břitové destičky

 

Kompletní sortiment soustružení, který nabízíme, můžeme doplnit i o PCD, CBN a CVD vyměnitelné břitové destičky, které pro nás dlouhodobě vyrábí německý dodavatel a o jejichž kvalitě hovoří i množství dlouholetých spokojených zákazníků.