Kariéra

Pojď za lepším do Dobrušky!

Nabíráme pracovníky do strojírenství na různé pozice

Jsme česká firma s tradicí od roku 2004. Rosteme, rozšiřujeme sortiment, sháníme lidi! Nabízíme tým přátelských kolegů a práci v rodinném prostředí. Ctíme férové jednání a otevřenou komunikaci. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit!

Aktuálně volné pozice

Pro více informací kontaktujte Adélu Kašparovou – tel.: 731 588 403

Seřizovač CNC strojů

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Baví tě moderní technologie a chceš se podílet na nových výrobních projektech? Pohybuješ se v oblasti CNC obráběcích strojů a chceš posunout své znalosti dále? Programuješ CNC a chybí ti možnost seberealizace? Pojď s námi posunout hranice naší výroby a staň se naším seřizovačem CNC obráběcích strojů. Rozvíjej nové výrobní příležitosti, rozhoduj o nových technologiích a pracuj s výkresy v moderních programech jako CAD/CAM. Kromě zajímavého finančního ohodnocení tě čeká přátelské prostředí, mladý kolektiv a osobní přístup vedení.

Požadavky
  • Praxe na stejné pozici nebo zkušenosti se seřizováním CNC strojů.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 40 000 Kč/měsíc

Obsluha CNC strojů

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Je ti blízká práce ve strojírenské výrobě, jsi technického zaměření a naplňuje tě práce, kde za sebou vidíš výsledky? Hledáš práci v přátelském kolektivu a vedení se vstřícným přístupem k zaměstnancům? Pokud tvá odpověď zní na všechny otázky ANO, tak neváhej a přijď rozšířit náš tým! Čeká tě práce na moderních CNC strojích, zajímavé finanční ohodnocení a možnost dalšího růstu.

Požadavky
  • Vzdělání či praxe technického směru, zkušenosti ze strojírenství výhodou.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 30 000 Kč/měsíc

Vedoucí výroby

(Plný úvazek – jednosměnný provoz)

Náplň práce:

Je ti blízká práce ve strojírenské výrobě, orientuješ se ve výkresové dokumentaci a vyznáš se v problematice CNC obrábění? Si spolehlivý, čestný a ctíš přímé a férové jednání? Nechceš zaměstnání, které je pouze denní rutinou, ale hledáš práci, která má smysl a která přináší výsledky. Staň se vedoucím naší výroby! Čeká těpráce v mladém perspektivním týmu, který je nakloněn všem změnám, co přispějí k rozvoji současného prostředí i výroby samotné. Podporou ti budou zkušení kolegové i vedení společnosti a motivací zajímavé finanční ohodnocení.

Požadavky
  • Zkušenosti ze strojírenské výroby a provozu CNC strojů.
  • Přirozená autorita.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 45 000 Kč/měsíc
Ze života v progrestechu

Sledujte nás na Facebooku!

Tým přátelských kolegů a práce v rodinném prostředí. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit! Firemní akce, veletrhy, výstavy, nové stroje a další zajímavost ze života z Progrestechu. Sledujte nás na Facebooku.