Kariéra

Pojď za lepším do Dobrušky!

Nabíráme pracovníky do strojírenství na různé pozice

Jsme česká firma s tradicí od roku 2004. Rosteme, rozšiřujeme sortiment, sháníme lidi! Nabízíme tým přátelských kolegů a práci v rodinném prostředí. Ctíme férové jednání a otevřenou komunikaci. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit!

Aktuálně volné pozice

Pro více informací kontaktujte Adélu Kašparovou – tel.: 731 588 403

Kontrolor

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Je ti blízká práce ve strojírenské výrobě a umíš číst perfektně ve výkresové dokumentaci včetně případných norem? Máš rád práci s výpočetní technikou a lákají tě moderní měřící přístroje? Si pečlivý, zodpovědný a nebojíš se dělat zásadní rozhodnutí? Objev dosud nevyužívané možnosti našeho moderního kontrolního střediska a posuň dále úroveň kvality našich dílců. Čeká tě budování firemního řádu a systému včetně příslušných dokumentů. Podporou ti budou přátelští kolegové i samotné vedení společnosti a motivací zajímavé finanční ohodnocení.

Seřizovač CNC strojů

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Baví tě moderní technologie a chceš se podílet na nových výrobních projektech? Pohybuješ se v oblasti CNC obráběcích strojů a chceš posunout své znalosti dále? Programuješ CNC a chybí ti možnost seberealizace? Pojď s námi posunout hranice naší výroby a staň se naším seřizovačem CNC obráběcích strojů. Rozvíjej nové výrobní příležitosti, rozhoduj o nových technologiích a pracuj s výkresy v moderních programech jako CAD/CAM. Kromě zajímavého finančního ohodnocení tě čeká přátelské prostředí, mladý kolektiv a osobní přístup vedení.

Požadavky
  • Praxe na stejné pozici nebo zkušenosti se seřizováním CNC strojů.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 40 000 Kč/měsíc

Obsluha CNC strojů

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Je ti blízká práce ve strojírenské výrobě, jsi technického zaměření a naplňuje tě práce, kde za sebou vidíš výsledky? Hledáš práci v přátelském kolektivu a vedení se vstřícným přístupem k zaměstnancům? Pokud tvá odpověď zní na všechny otázky ANO, tak neváhej a přijď rozšířit náš tým! Čeká tě práce na moderních CNC strojích, zajímavé finanční ohodnocení a možnost dalšího růstu.

Požadavky
  • Vzdělání či praxe technického směru, zkušenosti ze strojírenství výhodou.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 30 000 Kč/měsíc
Ze života v progrestechu

Sledujte nás na Facebooku!

Tým přátelských kolegů a práce v rodinném prostředí. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit! Firemní akce, veletrhy, výstavy, nové stroje a další zajímavost ze života z Progrestechu. Sledujte nás na Facebooku.