Kariéra

Pojď za lepším do Dobrušky!

Nabíráme pracovníky do strojírenství na různé pozice

Jsme česká firma s tradicí od roku 2004. Rosteme, rozšiřujeme sortiment, sháníme lidi! Nabízíme tým přátelských kolegů a práci v rodinném prostředí. Ctíme férové jednání a otevřenou komunikaci. Naším cílem je smysluplná práce a spokojení zaměstnanci, které bude jejich práce bavit!

Aktuálně volné pozice

Pro více informací kontaktujte Adélu Kašparovou – tel.: 731 588 403

Kontrolor

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Je ti blízká práce ve strojírenské výrobě a umíš číst perfektně ve výkresové dokumentaci včetně případných norem? Máš rád práci s výpočetní technikou a lákají tě moderní měřící přístroje? Si pečlivý, zodpovědný a nebojíš se dělat zásadní rozhodnutí? Objev dosud nevyužívané možnosti našeho moderního kontrolního střediska a posuň dále úroveň kvality našich dílců. Čeká tě budování firemního řádu a systému včetně příslušných dokumentů. Podporou ti budou přátelští kolegové i samotné vedení společnosti a motivací zajímavé finanční ohodnocení.

Seřizovač CNC strojů

(Plný úvazek – dvousměnný provoz)

Náplň práce:

Baví tě moderní technologie a chceš se podílet na nových výrobních projektech? Pohybuješ se v oblasti CNC obráběcích strojů a chceš posunout své znalosti dále? Programuješ CNC a chybí ti možnost seberealizace? Pojď s námi posunout hranice naší výroby a staň se naším seřizovačem CNC obráběcích strojů. Rozvíjej nové výrobní příležitosti, rozhoduj o nových technologiích a pracuj s výkresy v moderních programech jako CAD/CAM. Kromě zajímavého finančního ohodnocení tě čeká přátelské prostředí, mladý kolektiv a osobní přístup vedení.

Požadavky
  • Praxe na stejné pozici nebo zkušenosti se seřizováním CNC strojů.
Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
od 40 000 Kč/měsíc

Referent / Referentka zákaznického servisu

(Jednosměnný – možnost práce na zkrácený úvazek)

Náplň práce:

Máš obchodního ducha, baví tě komunikace s lidmi a láká tě různorodá práce? Pojď s námi hledat nové obchodní příležitosti a budovat novou síť našich zákazníků! Tvou náplní práce bude písemná a telefonická komunikace se zahraničními zákazníky, ať už s novými nebo se stávajícími, k čemuž budeš potřebovat převážně německý, popřípadě anglický jazyk. Součástí tvé práce bude vedení předepsané administrativní agendy ve vnitrofiremním systému (spisová služba, poptávky, nabídky, objednávky). Uvítáme nápaditost, kreativitu a podněty k marketingovému rozvoji firmy. V rámci své pozice se budeš podílet na jednáních v tuzemsku i zahraniční, včetně aktivní účasti na veletrzích. Nebráníme se práci na zkrácený pracovní úvazek!

Možný nástup:
ihned
Mzdové rozpětí:
Plat od 25.000 + motivační ohodnocení za nově získané obchodní případy
Ze života v progrestechu

Sledujte nás na Facebooku!

Jsme tým přátelských kolegů, které jejich práce baví! Naším cílem jsou spokojení zaměstnanci, protože jen díky nim jsou spokojení i naší zákazníci! Firemní akce, veletrhy, výstavy, nové stroje a další zajímavost ze života Progrestechu sledujte na našich stránkách na Facebooku.