PROGRESTECH - nástroje s.r.o.

O nás

Firma PROGRESTECH působí v oblasti strojírenství již od roku 2004

Ze začátku se jednalo o obchodní činnost v oblasti prodeje nástrojů pro třískové obrábění od předních světových výrobců jako například Walter Tools, Sandvik, Gühring aj. Abychom svým zákazníkům nabídli kompletní technologické řešení, rozšířili jsme sortiment o další i méně známé výrobce např. z Tchajwanu a zajímavé je určitě také působení jako výhradní zástupce pro český trh značky Utilis ze Švýcarska.

Díky přímé účasti ve výběrových řízeních na výbavy k nově dodaným strojům a jejich technologiích na míru dle výkresové dokumentace zákazníka, jsme se rozšířili své působení i do oblasti prodeje a servisu CNC obráběcích strojů od Tchajwanských výrobců. Záměr vytvořit tímto směrem vlastní showroom nás přivedl na myšlenku vlastní výroby!

Následovalo stěhování do vlastních výrobních prostor a rozšíření strojového parku. Aktuálně disponujeme areálem o rozloze téměř 10 000 m². Nabízíme výrobu na 12 CNC obráběcích strojích, kompletní logistické zázemí a další možnosti rozšíření dle potřeb zákazníků.

Naše historie

Tradice již od roku 2004

2004

Založení Progrestechu

Firma PROGRESTECH vznikla v roce 2004 čistě jako obchodní společnost pro prodej nástrojů s kanceláří v Novém Městě nad Metují.
2007

Prodej CNC strojů a vlastní výroba

V roce 2007 se naše působení rozšířilo o prodej CNC obráběcích strojů a následně i o vlastní výrobu, vznikla provozovna ve Vysokém Mýtě a následně v Ostravě.
2009

Provozovna v Pohoří u Dobrušky

V roce 2009 se všechny provozy zcentralizovaly do nové provozovny v Pohoří u Dobrušky.
2016

Areál v Dobrušce

Objem výroby, nároky na administrativní prostory a zázemí pro skladové stroje nás přiměly ke změně naší provozovny a nyní nás najdete v Dobrušce, v areálu bývalé Stuhy. V rámci výroby zde momentálně disponujeme novými výrobními prostory o rozloze cca 2500 m².
2009
2024
Ze života v progrestechu

Sledujte nás na Facebooku!

Jsme tým přátelských kolegů, které jejich práce baví! Naším cílem jsou spokojení zaměstnanci, protože jen díky nim jsou spokojení i naší zákazníci! Firemní akce, veletrhy, výstavy, nové stroje a další zajímavost ze života Progrestechu sledujte na našich stránkách na Facebooku.