O nás

Jsme osvědčeným dodavatelem nástrojů pro třískové obrábění kovů a CNC obráběcích strojů. Nabízíme kompletní technickou podporu a při řešení Vašich problémů využíváme dlouholeté zkušenosti z praxe. Zároveň nabízíme výrobu na našich CNC obráběcích strojích, zejména pak v oblasti hydraulického průmyslu a vzduchotechniky.

Snažíme se maximálně uspokojit potřeby všech svých zákazníků bez rozdílu toho, o jak velkého zákazníka se jedná. Profesionalitu našich služeb dokazuje i certifikát ČSN EN ISO 9001:2009, který naše společnost získala.

 

Firma PROGRESTECH vznikla v roce 2004 čistě jako obchodní společnost pro prodej nástrojů. V roce 2007 se naše působení rozšířilo o prodej CNC obráběcích strojů a následně i o vlastní výrobu. V roce 2009 se všechny provozy zcentralizovaly do nové provozovny v Pohoří u Dobrušky,kde jsme působili až do roku 2016. Objem výroby, nároky na administrativní prostory a zázemí pro skladové stroje nás přiměly ke změně naší provozovny a nyní nás najdete v Dobrušce,v arealu bývalé Stuhy. V rámci výroby zde momentálně disponujeme novými výrobními prostory o rozloze cca 2500m2 a nově si zde můžete také prohlédnoust skladové stroje k okamžitému odběru, které se nachází v našem showroomu.