Obchodní činnost

Prodej CNC nástrojů

Naše dodavatele jsme dlouhodobě vybírali tak, abychom byli schopni uspokojit alespoň z 95% veškeré potřeby zákazníků zabývající se třískovým obráběním. Důležitou položkou v naší nabídce je tak vlastní sortiment nástrojů PROGRESTECH, který zahrnuje kompletní monolitní i plátkové nástroje pro soustružení, frézování i vrtání.

Pokrýt dokážeme také požadavky v oblasti upínacího programu obrobku, nabízíme široký sortiment hydraulicko- mechanických svěráků, poháněné držáky či nástroje pro vyvrtávání. Zajímavý je určitě také sortiment precizních nástrojů od švýcarského výrobce Utilis, který na českém trhu zastupujeme a jehož nástroje osloví především zákazníky s dlouhotočnými automaty, zaměřené na farmacii, automotive a další odvětví, které vyžaduje vysokou přesnost.

V rámci své obchodní činnosti nabízíme sortiment téměř od všech světových dodavatelů jakými jsou např. Gühring, Sandvik, Walter, Iscar, Seco, Kemmler atd. Nabídnout můžeme však i sortiment tuzemských menších dodavatelů.

Zákazníkovi se snažíme vyjít vstříc zejména kvalitou, cenou a včasnou dodávkou. Náš tým obchodních zástupců včetně logistického oddělení jsou připraveni řešit Vaše požadavky standardního i nestandardního rázu.
Samozřejmostí je technická podpora našeho technologického oddělení.